TOUREST 2015

Käesoleval aastal on MTÜ Ida-Harju Koostöökoda esindatud Eestimaisel turismimessil TOUREST 2015, mis toimub 13 – 15. veebruaril Eesti Näituste Messikeskuses.

Osalemise eesmärgiks on tutvustada Ida-Harju piirkonda tervikuna kui reisisihti ning aidata kaasa piirkonna turismi arengule.

Ühtlasi on eesmärgiks pakkuda võimalust olla oma infomaterjalidega esindatud ka neil Ida-Harju Koostöökoja piirkonna turimisettevõtjatel, kel endal ei ole võimalik TOUREST’il osaleda.

Osaleme Harju maakonna pinnal. Käesoleval aastal näeb maakonna pinna kontseptsioon ette, et maakonna pinnal on esindatud ainult piirkonnad ning ettevõtjaid maakonna pinnal ei ole.

Küll aga pakume MTÜ Ida-Harju Koostöökoja piirkonna turismiettevõtjatele:

Võimalust saata TOUREST’ile oma ettevõtte infomaterjale (voldikud, flaierid jms) – soovitavalt võiks materjal olla mitmes keeles (eesti, inglise, vene, soome).

Eksponeerime kõiki materjale TOUREST 2015 messil maakonna pinnal. Oma materjalide messile saatmise eest eraldi maksma ei pea.

Lisaks on oma materjalidega messipinnal esindatud ettevõtjatel võimalus olla kajastatud TOURESTi messiinfos nimeliselt – st messikülastajale antakse nende ettevõtjate nimekiri, kelle infomaterjalid on Harjumaa messipinnal olemas.

Soovist saata oma ettevõtte/piirkonna materjale turismimessile palun võimalikult kiirelt teada anda info@idaharju.ee

Juhul kui soovite, et neie ettevõtte oleks ka nimeliselt kajastatud, saatke info oma materjalide kohta ENNE 24. jaanuari 2015!

Palun võimalusel ka teada anda, millises formaadis teie reklaammaterjal on – nii teame varuda sobivaid reklaamaluseid ning piisavalt ruumi kõigile materjalidele.

Lisaks saame paremini planeerida jagatava materjali hulka ning tagada, et kõik materjalid saavad hoolikalt paigutatud ning on külastajale nähtavad.

Füüsiliselt tuleb oma infomaterjalid toimetada MTÜ Ida-Harju Koostöökoja kontorisse hiljemalt 10. veebruaril 2015.

Materjalide kohaletoimetamise (ning koguse) osas lepime iga ettevõtte/organisatsiooniga eraldi kokku.

Rohkem infot TOUREST 2015 kohta www.tourest.eu

juuli 2024
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« juuni   aug. »

Uudiste arhiiv/News Archive