Koolitus “ChatGPT turunduses ja igapäevatöös”

Asukoht: Anija mõis
Sihtgrupp: kõik huvilised

Koolituse tutvustus: Natuke üle aasta tagasi ilmus esimene laialdaselt kasutatav tehisintellekti rakendus ChatGPT, millele on kõigil tasuta juurdepääs. Tänaseks kasutavad sajad miljonid inimesed ChatGPT rakendust, et kirjutada turundustekste, koostada e-kirju, töötada välja dokumente, teha taustauuringut ja palju veel. Tehisintellekti abil on võimalik vähendada aega ja vaeva, mida nende ülesannete täitmine nõuab. Võib isegi öelda, et ta on omamoodi isiklik assistent.

Koolitus on hästi praktiline ja paljude näidetega. Osalejatele tutvustatakse tehisintellekti lahendusi ja võimalusi. Saame teada, mil määral ta aitab sinu tööd efektiivsemalt teha, aega kokku hoida ja uusi lahendusi välja pakkuda.

Ajakava:

9.30-10.00 Kogunemine ja hommikukohv
10.00-12.00 Esimene sessioon
12.00-12.45 Lõuna
12.45-14.15 Teine sessioon
14.15-14.30 Paus
14.30-16.00 Kolmas sessioon, küsimused ja vastused

Koolitaja Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta tegeleb digiturundusega juba 28 aastat. Priidu igapäeva töö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Google, analüütika, ChatGPT ja tehisintellekt on tegevused, millega ta pidevalt kokku puutub. Oma töös on ta teinud koostööd mitmete Eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Tema on loonud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui välisriikidesse. Priit on EASi ja Loomeinkubaatori ärimentor. Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid turundajaid rohkem kui 700 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega. Priit avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud üle 11 miljoni inimese üle maailma. Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

Lisainfo: Anne-Mai Helemäe, annemai@idaharju.ee, +372 56 945 871.

Osalemistasu: 10 eurot

REGISTREERIMINE vajutades SIIA. Oma osalemisest palun teada anda hiljemalt 8. aprillil.

Oodatud on kõik huvilised, kuid kohtade arv on piiratud.

 

*Sündmus toimub projekti “SEIC2” raames ja seda toetab Euroopa Liidu LEADER programm.