Inspiratsioonipäevad 6-7.oktoobril projekti “Kestlik ettevõtlus maal” raames

Koostööprojekti “Kestlik ettevõtlus maal” raames toimuvad  6 – 7. oktoobril 2016 Pärnumaal Jõeroosi Puhkekeskuses (www.joeroosi.ee ) inspiratsioonipäevad projekti tegevustest huvitatud mikroettevõtjatele.

Inspiratsioonipäevade sihtgrupiks on projektis osalevates Leader piirkondades tegutsevad mikro- ja väikeettevõtjad (ning tooteid/teenuseid pakkuvad MTÜ-d / SA-d), kellel on huvi oma toodet / teenust arendada.

Osalejate arv on piiratud: Ida-Harju Koostöökoja tegevuspiirkonnast saab osaleda kuni 10 ettevõtjat / MTÜ-d.

Registreeruda saab kuni 26. septembrini lingil: https://bit.ly/2cXRpgY

Registreerumisel palun arvestada:

– üks osaleja organisatsiooni kohta (juhul kui soovite registreerida rohkem kui ühe osaleja organisatsiooni kohta, siis eelkõige arvestame esimese registreerujaga. Juhul kui 26.09 seisuga on vabu kohti, siis saab nimekirja ka teine osaleja organisatsioonist);

– kuna osalejate arv on piiratud, siis pääsevad üritusele kiiremad registreerujad. 

– juhime tähelepanu, et kuna projekt on suunatud siiski maapiirkonnas (uute) toodete / teenuste arendamisele, siis on osalema oodatud Ida-Harju Koostöökoja piirkonna mikroettevõtted ja/või tooteid / teenuseid pakkuvad MTÜ-d ja SA-d. 

NB! Hea uudis on see, et osalemine inspiratsioonipäevadel on registreeritud osalejatele sel korral tasuta. 

Oma kulu on transport kohapeale ja tagasi.

Samas palun pöörata tähelepanu, et juhul kui olete registreerunud, kuid jätate kohale tulemata, siis kohustute teie osalusega seotud kulud täies mahus kinni maksma (sh majutuse ja toitlustusega seotud kulud).

Päevakava (klikka siia)

juuni 2024
ETKNRLP
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« mai   juuli »

Uudiste arhiiv/News Archive