Harjumaa Aasta Tegijad 2019 valitud – tervelt 6 (ja pool) Ida-Harju piirkonnast!

Hip-hip-HURRAA! 🎉🎺🥁
Harjumaa Aasta Tegijad 2019 on välja valitud ja avalikustatud.

On suur heameel näha, et 13-st võitjast lausa 6 (ja pool) on Ida-Harju Koostöökoja piirkonnast!
On imeline, et meie piirkonnas on nii palju tublisid ja veel tublimaid tegijaid. Veel imelisem on, et meie inimesed märkavad ja tunnustavad üksteise tegemisi 💛

Harjumaa Aasta Tegijad 2019 Ida-Harju piirkonnast on 🥁:

🥇 Aruküla perekeskus Männikäbi – Aasta vabaühendus (sh on ka Ida-Harju Koostöökoja liige ja ellu viinud mitu LEADER projekti)
🥇 Raasiku Õlletehas – Aasta ettevõtja (sh ellu viimas LEADER projekti)
🥇 Murueit Osaühing – parim LEADER ettevõtlusprojekt (sh on ka Ida-Harju Koostöökoja liige ja ellu viinud mitu LEADER projekti)
🥇 Mtü Kehra Raudteejaama rekonstrueerimise II etapp – parim LEADER elukeskkonna projekt (sh on ka Ida-Harju Koostöökoja liige ja ellu viinud mitu LEADER projekti)
🥇 Kiigesellid – Tuleviku tegija
🥇 Pikavere Mõis MTÜ projekt “Pikavere mõisa väliköök” – parim projektivaba ettevõtmine “Meie tubli tegu”

Lisaks Sustainable entrepreneurship in countryside (SEIC) – parim LEADER koostöörpojekt, milles on osaline ka Ida-Harju Koostöökoda (muuseas veame ka eest SEIC II jätkuprojekti).

Suur tänu kõigile nominentide esitajatele ja palju õnne kõigile võitjatele!

Kõiki Harjumaa Aasta Tegijad saate vaadata: https://www.heak.ee/harjumaa-aasta-tegija/

Kandidaatide tänamine ja tunnustuste üleandmine toimub 28.novembril 2019 Arvo Pärdi keskuses. Tunnustused antakse üle ka Harjumaa Omavalitsuste Liidu poolt korraldatud  “Eesti kaunis kodu” konkursi võitjatele ja projektivabale ettevõtmisele Meie tubli tegu.

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, Harjumaa Leader tegevusgrupid ja Kodukant Harjumaa tunnustavad silmapaistvaid tegusid Harjumaal ning tänavad inimesi, kogukondi, vabaühendusi, ettevõtteid ja asutusi, kes panustavad maakonna arengusse. Konkursi läbiviimist toetavad Euroopa Regionaalarengu Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Harjumaa Aasta tegijaid on tunnustatud aastast 2003, erinevates kategooriates on kokku välja antud 90 tunnustust. 2019. aastal valiti esmakordselt Harjumaa tervisetegu ja siseturvalisusse panustav organisatsioon.

juuli 2024
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« juuni   aug. »

Uudiste arhiiv/News Archive