Harjumaa Aasta Tegija 2019

Hea meel on teada anda, et Harjumaa Aasta Tegijate konkurss on avatud. Kandidaatide esitamiseks on aega täpselt 15. oktoobrini!

Sel korral on avatud ka LEADER kategooria – seega märgake aktiivselt toredaid projekte. Nii piirkonnale vajalikke investeeringuid ka näiteks vahvaid koolitusi, õppekäike vms, millest on kohalikule kogukonnale teie arvetes kasu olnud.

Avatud on tervenisti 11 kategooriat, seega võimaluse tublisid tegijaid märgata leiab igaüks.

Kui teate mõnda organisatsiooni või inimest, kes teie arvates on möödunud aasta jooksul teile silma jäänud tublide tulemuste või tegudega, mis väärivad äramärkimist, siis pange nad julgelt kirja.

Valesid vastuseid ei ole 🙂

Kandidaate saab esitada: https://www.heak.ee/harjumaa-aasta-tegija/

Aasta Tegijatel ei ole vanuse-, haridus-, soo- ega mahupiirangut.

Oluline on see, et esitatav isik, projekt või organisatsioon on teie arvates panustanud kohaliku elu arengusse, jäänud meelde ja teinud õige pisut (või palju) rohkem kui hädasti vaja.

Näiteks kohalik MTÜ, kes on organiseerinud piirkonna jaoks olulisi sündmusi või mõni tubli inimene, kes on aidanud käivitada või ellu viia mõnda piirkonna jaoks olulist tegevust/investeeringut vms.

Varasematel aastatel on Ida-Harju piirkond olnud tubli – esitatud on hulgaliselt väga häid kandidaate ning meie piirkonda jagunud ka tubli hulk auhinnalisi kohti. Olgem sama tublid edasi!

Esitada võib ka kolleegi, tööandja, sõbra/sõbranna, naabrimehe/-naise või kohaliku poe kandidatuuri 🙂 

Alati on parem märgata kui mitte märgata.

Kokku antakse välja tunnustused järgmistes kategooriates: Aasta Sädeinimene, Aasta Vabaühendus, Aasta Ettevõte, Tuleviku Tegija, Aasta Panustaja, Aasta Tegu, Harjumaa Tervisetegija, Harjumaa Tervisetegu, parim LEADER koostööprojekt, parim LEADER ettevõtlusprojekt, parim LEADER elukeskkonnaprojekt.

1.oktoobrini saab esitada parimat siseturvalisusse panustavat organisatsioon.

Projektivaba ettevõtmist Meie tubli tegu saab kirja panna veel novembrikuus.

Konkursi võitjad selgitab tehtud ettepanekute põhjal komisjon, kuhu kuuluvad esindajad Harju Maavalitsusest, Harjumaa Omavalitsuste Liidust, SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskusest, LEADER tegevusgruppidest ja MTÜ-st Kodukant Harjumaa.

juuli 2024
ETKNRLP
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« juuni   aug. »

Uudiste arhiiv/News Archive