Strateegia seminar 20.01.2015

MTÜ Ida-Harju Koostöökoda on alustanud perioodi 2014-2020 Leader strateegia koostamist. Ootame kõiki piirkonna arengust huvitatud aktiivseid inimesi strateegia seminarile 20. jaanuaril 2015 Viikingite Külas.

Üheskoos vaatame tagasi möödunud perioodile ning mõtleme koos, milline peaks olema piirkonna strateegia 2014-2020.

Päevakava:

14:40 – 15:00 Saabumine, tervituskohv ja –tee

15:00 – 15:05 Tervitus ja sissejuhatusTiina Sergo, MTÜ Ida-Harju Koostöökoja tegevjuht
15:05 – 15:30 Ülevaade maakonna arengusuundadest ning uuest EL programmperioodist maakonna tasandil – Demis Voss, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

15:30 – 15:45 Lühiülevaade perioodi 2007-2013 Leader tulemustest ning sissejuhatus grupitöödesse

15:45 – 16:15 Grupitöö

16:15 – 16:45 Snäkipaus, võrgustumine, kontaktide vahetamine

16:45 – 17:30 Grupitöö jätkub

17:30 – 18:00 Grupitöö kokkuvõte, päeva lõpetamine

Osalemine on registreeritud osalejatele tasuta.

Registreerumine KUNI 16. jaanuar 12:00 info@idaharju.ee või telefonil 56 945 872 (Sille)

NB! Palume huvilistel KINDLASTI EELNEVALT REGISTREERUDA.
Vastavalt registreerunute arvule tellime toitlustuse ja ruumid.

 

SENI REGISTREERUNUD (registreerumise järjekorras):

1. Tiina Sergo (IHKK)
2. Sille Noor (IHKK)
3. Demis Voss (HEAK)
4. Hülle Saarts (HEAK)
5. Marge Raja (Anija Vallavalitsus)
6. Martin Kuivallik (Pikva-Arava Külaelu)
7. Kaido Kirsip (FIE)
8. Liis Truubon
9. Kaupo Luur
10. Andres Õis (EELK Kose Püha Nikolause Kogudus)
11. Margus Proos
12. Gerle Oks (Oxforell OÜ)
13. Mati Palm (Härma Buss OÜ)
14. Margus Saar (Karupoju OÜ)
15. Arno Saar (Karupoju OÜ)
16. Lydia Kruusmann (Koostöökoda MTÜ)
17. Henda Veske (Kehra Raudteejaam MTÜ)
18. Tanel Veske (Kehra Raudteejaam MTÜ)
19. Henri Reeder (MTÜ Minu Eesti Noored)
20. Marianne Loik (MTÜ Minu Eesti Noored)
21. Andrus Nilisk (Anija)
22. Toomas Mägi (Austrvegr Selts MTÜ)
23. Katti Muru (Murueit OÜ)
24. Paul Argus
25. Erik Aedviir
26. Helle Vaga (Raasiku Rahvamaja)
27. Angela Allik (Raasiku Rahvamaja)
28. Maarja Sikut (Anija Vallavalitsus)
29. Merle Pussak (Kose Vallavalitsus)
30. Õnnela Metsaorg (Raasiku Vallavalitsus)
31. Imre Kukk
32. Ljudmilla Reigo (Söesauna talu)
33. Evi Remmelgas (Söesauna talu)
34. Tõnis Raudla (Aegwiidu jaam anno 1870)
35. Eve Rohtla (Kehra Gümnaasium)
36. Riina Ahven (Aegviidu Vallavalitsus)
37. Piret Aavik (Kose Kunsti- ja Käsitööselts)
38. Vello Einland (Kivikose OÜ)
39. Anna Nilisk (Voose Vaba Aja Keskus)
40. Virge Palmsalu (Aegviidu Rahvamaja)
41. Aleksandr Apolinsky (Kose Vallavalitsus)
42. Steve Hindrekson (Viikingite küla)

Postitatud Uudised